Holdet bag

Erfarne og professionele medarbejdere

Martin Ørneborg Tykjær

Ejer / Pædagog / Støttekontaktperson

martin@base2.dk
22 42 60 07

Michaela Esbjerg

Pædagog / Stedfortræder

mille@base2.dk
50 99 96 68

Heidi

Socialrådgiver / støttekontaktperson

heidi@base2.dk
42 63 47 10

Michael

Pædagog / Støttekontaktperson

michael@base2.dk
25 74 93 13

Aykut

Pædagog / Støttekontaktperson

aykut@base2.dk
42 64 29 12

Uffe

Pædagog / Støttekontaktperson

uffe@base2.dk
42 68 05 98

Ali

Pædagog / Støttekontaktperson

ali@base2.dk
20 62 70 17

Thomas

Pædagog / Støttekontaktperson

thomas@base2.dk
93 80 02 13

Jeanette

Pædagog / Støttekontaktperson

jeanette@base2.dk
20 69 51 85

Christian

Pædagog / Støttekontaktperson

Karina

Faglig koordinator / Familiebehandler

Anette

Kontorassistent

kontor@base2.dk
42 68 23 07

Kom i kontakt med os

Base2 
v/Martin Ørneborg Tykjær
Pædagog og konsulent
Ved Kanalen 1. 
1413 København K.

Tlf.:+45 22 42 60 07
Mail: martin@base2.dk

CVR: 30335929
Bank Nordik, Reg.: 5229 konto: 0001002897

Download vores boselv folder.

×
Menu
Ring op
Skriv til os

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk