Holdet bag

Erfarne og professionele medarbejdere

Martin Ørneborg Tykjær

Ejer / Pædagog / Støttekontaktperson / Familiebehandler

martin@base2.dk
22 42 60 07

Lotte

Daglig leder / København / Bornholm.

Aykut

Pædagog / Støttekontaktperson

aykut@base2.dk
42 64 29 12

Uffe

Pædagog / Støttekontaktperson

uffe@base2.dk
42 68 05 98

Ali

Pædagog / Støttekontaktperson

ali@base2.dk
20 62 70 17

Thomas

Pædagog / Støttekontaktperson

thomas@base2.dk
93 80 02 13

Anette

Kontorassistent

kontor@base2.dk
42 68 23 07

Kom i kontakt med os

Base2 
v/Martin Ørneborg Tykjær
Pædagog og konsulent
Ved Kanalen 1. 
1413 København K.

Tlf.:+45 22 42 60 07
Mail: martin@base2.dk

CVR: 30335929
Arbejdernes Landsbank, Reg: 5379 Konto: 0000248428

 

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
×
Menu
Ring op
Skriv til os

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk